Promocyjne ceny za autokary do Włoch!

Tanie linie autokarowe Sindbad nie przestają zaskakiwać! Oto kolejna promocja świąteczna przygotowana przez naszego najpopularniejszego przewoźnika. Tym razem obniżono cenę za bilety autokarowe do Włoch! Jeśli zatem chcecie wybrać się do tego interesującego i pięknego kraju jakim są włochy - przeczytajcie koniecznie o szczegółach promocji. Może akurat spełnicie warunki i to Wy, wykupicie bilety autokarowe do Włoch, w dwie strony za 149 zł!

Autokary do Włoch - 149 zł w dwie strony!

 Aby spełnić warunki promocji i móc cieszyć się promocją na autokary do Włoch muszą być jednak spełnione warunki, ściśle określone przez przewoźnika:

  • wyjazd z Polski do Włoch musi nastąpić między 7 grudnia br. a 10 grudnia br. lub pomiędzy 13 grudnia br. a 17 grudnia bieżącego roku;
  • powrót z Włoch do Austrii musi odbyć się w dniach od 7 stycznia 2016 r. do 31 stycznia 2016 r. (z wyłączeniem soboty 9 stycznia 2016 r.).

Promocyjne bilety autokarowe do Włoch zarezerwujesz w systemie VOYAGER

Może to być zatem świetna okazja, aby odbyć wymarzona podróż do Włoch i spędzić tam zarówno Święta Bożego Narodzenia jak i Sylwestra czy Nowy Rok! Nie ma wiec co zwlekać, rezerwujcie autokary do Włoch przez internet, korzystajcie ze zniżek i podróżujcie naprawdę tanio!

Przykładowe miasta, jakie obejmuje promocja na bilety autokarowe do Włoch to m.in.:

Przewozy autokarowe do Włoch oferowane przez przewoźnika Sindbad obejmują naprawdę wiele tamtejszych miast, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!