Tanie bilety autokarowe do Austrii, Szwajcarii Włoch i Francji

 

Sezon zimowy w pełni, ferie rozpoczęte, to zatem doskonała okazja, żeby wybrać się na narty. A jak narty to oczywiście Alpy, które od lat biją na głowę inne europejskie łańcuchy górskie. Na nart w Alpy można wybrać się do Austrii, Szwajcarii, Francji lub Niemiec w zależności od tego, który ośrodek narciarski wybierzemy. Nasi przewoźnicy moją doskonałe promocje dzięki, którym wyjechać się na narty w dowolną część Europy i nie przepłacimy za podróż.

Autokarem w Alpy Włoskie

Wśród miast włoskich, które są szczególnie polecane miłośnikom zimowego szaleństwa jest przede wszystkim Turyn. Autokary do Turynu można zarezerwować korzystając zarówno z wyszukiwarki Euroticket jak i Voyager.

Autokary w Alpy Austriackie

Jeśli natomiast zdecydujemy się na wyjazd na narty do Austrii, to warto sprawdzić najnowsze oferty na autokary do Salzburga. Region ten należy do stowarzyszenia narciarskich regionów Austrii "Ski amade" i jest to jednocześnie największy ośrodek narciarski w całym kraju.

Autokary w Alpy Francuskie

Miłośnicy Alp Francuskich mogą bez problemu nabyć tanie bilety autokarowe do Saint Etienne i cieszyć się z taniej i naprawdę wygodnej podróży. W dolinie Saint Etienne znajdziemy nie tylko doskonałe ośrodki narciarskie, ale również 22 wyciągu i ponad 100 km tras zjazdowych. Prawdziwa gratka nie tylko dla narciarzy ale i miłośników snowboardu.

Autobusy w Alpy Szwajcarskie

Ostatnie, ale wcale nie mniej popularne są Alpy Szwajcarskie/ Na narty do Szwajcarii można wybrać się w okolice St. Gallen, Fryburga czy Winterthur. Każda z tych miejscowości jest doskonale przygotowana na turystów i oferuje kilometry tras zjazdowych oraz świetnie przygotowane stoki narciarskie.