Autobusy Polska Southampton. Autokary do Anglii. Tanie bilety autokarowe do Southampton. Rezerwuj bilety autokarowe przez internet!

 Tanie Bilety Autokarowe do Southampton:

autokary polska szwajcaria

Tanie Bilety Autokarowe Polska Southampton:

autobusy do sankt gallen

Wśród przewoźników, wysyłających regularnie autokary do Szwajcarii, którzy jednocześnie oferują autobusy do Sankt Gallen znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Sindbad, autobusy Agat, Intercars Basque, Ecolines oraz Eurobus Eurolines Polska. Bilety autokarowe do St. Gallen można zarezerwować za pomocą jednej z zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager lub Euroticket. warto porównać ceny za autobusy do St. Gallen jak również na innych trasach w obydwu systemach, dzięki czemu znajdziemy te najkorzystniejsze oferty.

Sankt Gallen (St. Gallen) jest miastem położonym w południowej części Szwajcarii, nad rzeką Steinach, pełniącym jednocześnie rolę stolicy kantonu o tej samej nazwie St. Gallen. Z powstaniem tej miejscowości ma związek najprawdopodobniej założona przez św. Galla pustelnia, którą przekształcono w VIII w. w klasztor (opactwo Benedyktynów). Od IX do X w. był to jeden z najważniejszych ośrodków naukowych i ośrodków sztuki, który doceniali zarówno Karolingowie jak i Ottonowie. W 1206 r. tutejsi opaci uzyskali tytuł książąt Rzeszy. Spod władzy klasztoru  Sankt Gallen wykupiło się w XV w., ale w 1531 r. po reformacji znów wróciło pod władze kościelną. W 1803 r. St. Gallen weszło w skład republiki Helweckiej przekształconej później w Związek Szwajcarski i stało się stolica kantonu St. Gallen. Obecnie znajdziemy tutaj Dorze rozwinięty przemysł włókienniczy, odzieżowy, maszynowy. To również ważny węzeł komunikacyjny dla całej Szwajcarii.

Do najpopularniejszych zabytków jakie można zwiedzać w St. Gallen należy przede wszystkim opactwo powstałe w VIII w. i biblioteka klasztorna powstała w XVIII w.

Przykładowe trasy na jakich znajdziemy autobusy do Sankt Gallen to m.in.:

- Lubaczów, Andrychów, Kety, Oświęcim, Tychy, Mikołów, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Op-ole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, St. Gallen.

- Annopol, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Katowice, Chorzów, Zabrze, bytom, Gliwice, strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Norymberga, Monachium, Memmingen, Lindau, Bregenz, Sankt Gallen, Winterthur, Zurych, Lucerna, Bellinzona, Lugano, como, Mediolan.

- Suwałki, Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Bayreuth, Norymberga, Monachium, Augsburg, Ulm, Sankt Gallen, Winterthur, Zurych, Berno.