Linie autokarowe Bartuś

Bartuś to nazwa biura podróży, które rozpoczęło swoją działalność na rynku polskim w 1989 roku, z siedzibą w Gliwicach. Od samego początku istnienia firma ta oferuje międzynarodowe przewozy autokarowe, a główna trasa przez nią oferowana poprowadzona jest ze Śląska w Polsce do Westfalii w Niemczech. Początkowo oferta firmy Bartuś nie była imponująca, z czasem jednak zwiększano częstotliwość realizowanych tras oraz powiększano tabor autokarowy. W chwili obecnej firma dysponuje nowoczesnymi autokarami marki Man i Neoplan, spełniającymi najwyższe standardy jakości i luksusowo wyposażonymi w klimatyzację, rozkładane siedzenia, pokładową toaletę, minbarek, a także sprzęt Video.

Bilety autokarowe Bartuś do Niemiec i z Niemiec mogą Państwo zakupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe Bartuś
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

Voyager bilety autokarowe online
Tanie bilety autokarowe Bartuś

Poprzez te autokary wraz z profesjonalną i wysoko wykwalifikowaną kadrą, firma Bartuś wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, zapewniając im bezpieczną i komfortową podróż. Bilety autokarowe na podróżowanie z firmą Bartuś nabywać można drogą internetową, z wykorzystaniem platformy do rezerwacji biletów, bądź bezpośrednio w firmie lub w wielu sieciach sprzedaży współpracujących z firmą, usytuowanych na terenie całego kraju. Przed nabyciem biletu pasażer zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami przewozu, określającymi warunki realizacji usługi.

Zgodnie z nimi pasażer nabyć może bilet jednostronny, dwustronny, bądź bilet typu OPEN, zarówno na terenie Polski, jak i na terenie Niemiec, zgodnie z taryfą opłat zawartą w tym dokumencie. Zniżki stałe oferowane przez tego przewoźnika przysługują osobom powyżej 60 roku życia, stałym klientom, dzieciom, a także posiadaczom pięciu zrealizowanych już biletów firmy. Warunki przewozu określają ponadto skutki rezygnacji z dokonanej rezerwacji biletu na przejazd. W takim wypadku, pasażerowi zwracana jest kwota ceny biletu z pomniejszeniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 15, 50 lub 100% wartości biletu, uzależnionej od momentu rezygnacji.

Trasy autokarowe oferowane przez firmę Bartuś realizowane są codziennie na trasie z: Jastrzębia Zdroju lub Katowic, przez m.in.: Żory, Rybnik, Racibórz, Koźle, Bytom, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnicę, Polkowice, Zieloną Górę, Świecko, Bielefeld, Dortmund, Bochum, Duisburg, Dusseldorf, Koln; zaś kończy się docelowo w mieście Bonn.

Jeśli nie znajdą Państwo satysfakcjonującej oferty, można poszukać u innych przewoźników z systemu Voyager np. tanie linie autokarowe Sindbad, Nord, tanie linie autokarowe Interbus lub sprawdzić w konkurencyjnym systemie Euroticket, który ma w swojej ofercie m.ni. tanie linie autokarowe Eurolines, Sokół, Biacomex Transport.