Linie autokarowe Biacomex

Biacomex S.A. z siedzibą w Białymstoku to firma działająca na polskim rynku przewozów autokarowych. Swoje usługi transportowe świadczy ona od 1989 roku i od tego czasu bardzo dynamicznie rozwija się. Na samym początku firma Biacomex działała jako biuro podróży, organizujące wypoczynek w krajach Europy Wschodniej. Dopiero potem, na początku lat 90-tych firma rozszerzyła zakres świadczonych usług o międzynarodowe przewozy autokarowe. Systematycznie zwiększała liczbę oferowanych tras, a tym samym bazę autokarową, uzupełnioną o własny serwis. Z czasem firma otworzyła także własny dworzec autobusowy z kasą obsługującą pasażerów. W chwili obecnej działalność firmy Biacomex skupia się wokół sześciu własnych biur podróży, w których nabyć można zarówno organizację różnych imprez turystycznych, jak również bilety autokarowe i lotnicze różnych przewoźników.

Bilety autokarowe Biacomex na międzynarodowe przewozy autokarowe mogą Państwo zakupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe Biacomex
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

 

Tanie Bilety Autokarowe
Kup bilety Biacomex Transport

 

 

Trasy międzynarodowe firma Biacomex obsługuje przy użyciu nowoczesnych autokarów, spełniających najwyższe standardy jakości, z których wszystkie są klimatyzowane i wyposażone w pokładową toaletę, barek, wygodne, rozkładane i rozchylane fotele, sprzęt audio video, lodówkę, a także pojemne luki bagażowe. Do obsługi pasażerów w firmie pracuje wysoko wykwalifikowany i profesjonalny personel. Dodatkowy prestiż temu przewoźnikowi przyniosło przystąpienie w 2003 roku do ogólnoeuropejskiej organizacji Eurolines, która skupia największych przewoźników autokarowych. Poza działalności podstawową, firma Biacomex zajmuje się dodatkowo wynajmem autokarów, sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych, a także posiada serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy.

Przewozy międzynarodowe autokarowe obsługiwane przez firmę Biacomex poprowadzone są przez następujące, przykładowe miasta polskie: Białystok, Bielsko – Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Gdańsk, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sopot, Suwałki, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, czy Zamość. Z kolei przykładowe miasta zagraniczne, przez które trasy te prowadzą to: Aberdeen, Bristol, Coventry, Edynburg, Glasgow, Londyn, Liverpool w Wielkiej Brytanii; Innsbruck w Austrii; Antwerpia, Bruksela w Belgii; Mińsk na Białorusi; Split w Chorwacji; Praga w Czechach; Kopenhaga w Danii; Tallin w Estonii; Paryż, Marsylia, St. Etienne we Francji; Ateny w Grecji; Barcelona, Girona w Hiszpanii; Amsterdam w Holandii; Dublin w Irlandii; Luksemburg, Ryga na Łotwie; Bielce w Mołdawii; Aachen, Bielefeld, Berlin, Bonn w Niemczech; Oslo w Norwegii; St. Petersburg w Rosji; Bratysława w Słowacji; Zurych w Szwajcarii; Malmo, Ystad w Szwecji; Kijów, Lwów na Ukrainie; Budapeszt na Węgrzech; a także Rzym, Bolonia, Wenecja we Włoszech.