Bilety autokarowe Eurobus Eurolines Polska. Autobusy Eurolines do Francji, Niemiec, Holandii, Anglii, Włoch

Sprawdź cenę i kup bilety Eurobus online:

Bilety autokarowe EuroticketTanie bilety autokarowe Eurolines

Tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska

Połączenia autokarowe, jakie oferuje swoim klientom firma „Eurolines” obejmują siecią ogromny obszar, a do samej organizacji należą firmy przewozowe z ponad 20 państw. W roku 2000 do organizacji firm „Eurolines” dołączył również nasz kraj, dzięki czemu polscy podróżni w obecnym momencie mogą korzystać z usług 85 profesjonalnych linii objętych licencją. Partnerami i udziałowcami firmy przewozowej „Eurolines” są: Comfort Lines, Jordan, Omnia, Omnia Travel, Veolia-Eurolines, Biacomex, Sokół.

Do podstawowych zalet podróży liniami autokarowymi należy to, iż są tanie, bezpieczne (nowoczesne autokary posiadają hamulce tarczowe na przedniej osi i system ABS), wygodne (rozkładane fotele, wyposażone w podłokietniki i siatki na drobiazgi osobiste) oraz komfortowe (toaleta, klimatyzacja, sprzęt video, systemy nagłaśniające, radio). Niewątpliwym plusem jest jednocześnie fakt, iż autokarem można dotrzeć do samego centrum danego miasta, do wielu najpiękniejszych zakątków Europy. Dzięki regularnym i renomowanym liniom autokarowym można zobaczyć więcej i dotrzeć do takich miejsc, których na przykład nie obejmuje zasięgiem transport lotniczy.

Autokarem Eurobus po Europie

Autobusy „Eurolines” wyruszając z ponad 150 miast w Polsce, docierają do ponad 200 miast w: Anglii, Austrii, Belgii, Białorusi, Czechach, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Holandii, Irlandii, Litwie, Luksemburgu, Łotwie, Niemczech, Norwegii, Rosji, Słowacji, Szkocji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainie, Walii, Węgrzech i Włoszech.

autobusy eurobus eurolines polskaGłówna siedziba firmy mieści się w Katowicach, na ul. Pukowca 15, tel. 0 32 351 20 00 i jest czynna od 8.00 do 18.00 oraz w dni robocze 9.00 do 13.00. Rezerwacji biletów można dokonać na naszej stronie internetowej

Są dwie możliwości nabycia biletów w firmie „Eurobus Eurolines”:
1. Bezpośrednio w biurach podróży (aż 1500 z fachową obsługą na terenie całej Polski),
2. Za pomocą naszej strony internetowe.

Za bilety można zapłacić kartą kredytową lub za pomocą płatności on line przy  pomocy banków internetowych. Z wykupionym biletem i odpowiednimi dokumentami należy po prostu pojawić się na przystanku, z którego będziemy startować, w wyznaczonym terminie. Bilety w firmie „Eurolines” – w zależności od momentu ich wykupienia – objęte są różnego rodzaju zniżkami. Jeśli kupujemy je w chwili, gdy do wyjazdu zostało nam jeszcze ponad 45 dni – możemy liczyć na znaczącą zniżkę! Ponadto klient może wykupić bilety w jedną albo obydwie strony, datowane lub otwarte. Jeśli posiadamy tak zwaną kartę stałego klienta – zniżki na bilety są jeszcze większe, a złota karta stałego klienta oprócz zniżek daje jeszcze pewne przywileje.

Warto wiedzieć, że w cenę biletu włączony jest również przewóz bagażu: podręcznego (o wadze do 5 kg) i podstawowego (nie przekraczającego 25 kg). Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega opłacie według cennika dostępnego u załogi autokaru, przy czym maksymalna waga to 40 kg. - Informacje należy potwierdzić u przewoźnika!