Dokąd jeździ Sindbad?

Autobusy Sindbad jeżdżą z Polski do Szwecji, Norwegii, Dani, Wielkiej Brytanii (Anglii), Holandii, Belgii, Luxemburgu, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii, Węgry, Grecji, Bułgarii, Słowacji, do Czech, do Niemiec. Bilety autokarowe można oczywiście zakupić także w odwrotnym kierunku, a więc z któregokolwiek z tych krajów do Polski.

Jak długo istnieje firma i jakie autobusy posiada?
Firma przewozowa Sindbad powstała w 1983 roku i jest już doświadczonym przewoźnikiem po Europejskich miastach. Sindbad ma pod sobą także innych mniejszych przewoźników. Są to autobusy pod nazwą takich firm jak: Albatros, Riviera, Star Turist, Janosik. Turyści kupujący bilet autobusowy mają gwarancję komfortu jazdy autokarami marki Setra. Setra należy do liderów produkujących wygodne bezpieczne autobusy.

Bilety autokarowe linii Sindbad można zakupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe Sindbad. Autobusy Sindbad po Europie

Sprawdź cenę i kup bilet online:

Bilety autokarowe Voyager

Voyager - bilety autokarowe online

Dlaczego bilety Sindbad?


autobusy SindbadAutobusy Sindbad przewożą turystów po niemal całej Europie. Wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie. Turyści zadowoleni z obsługi jak i z komfortu jazdy przy kolejnej okazji kupują ponownie bilety Sindbada. W autokarze można zamówić gorące lub zimne napoje a także gorący kubek. Dogodny rozkład jazdy, duży wybór miast w każdym z krajów Europy do którego jeżdżą autobusy Sindbad sprawia, że linia ta jest często wybierana. Trasa z Niemiec i do Niemiec autobusy odjeżdżają nawet dwa razy dziennie. Firma Sindbad oferuje także możliwość wynajmu swoich autokarów, a także możliwość obsługi różnych konferencji czy imprez. Kupując bilety autobusowe Sindbad możemy tez liczyć w niektórych przypadkach na zniżki. Firma przewozowa Sindbad ma w swojej ofercie bilety jednostronne, dwustronne a także bilety OPEN (płacimy za bilet w dwie strony, przy czym termin powrotu rezerwujemy w późniejszym terminie nic już nie dopłacając). Bilet OPEN ważny jest 12 miesięcy. Jeśli wykupią Państwo bilet dwustronny a wykorzystają tylko w jedną stronę firma Sindbad zwróci Państwu 20 % wartości biletu.

Jeśli nie udało się znaleźć odpowiedniego biletu Sindbad lub nie ma już wolnych miejsc na trasie zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki Euroticket, w której znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Eurolines, tanie linie autokarowe Sokół, Biacomex Transport, Becker Reisen oraz wiele innych.