Linie Autokarowe Sokół

Sokół to nazwa firmy, specjalizującej się w organizowaniu międzynarodowych przewozów autokarowych osób. Do realizacji tej usługi firma posiada stosowną koncesję, a także wieloletnie doświadczenie. Początki bowiem firmy Sokół sięgają roku 1989, kiedy to została ona powołana do życia w miejscowości Tyniec Mały, na Dolnym Śląsku. W siatce połączeń autokarowych tego przewoźnika znaleźć można wiele tras kierowanych z Polski do różnych państw europejskich. oferta ta dostosowywana jest systematycznie do sugestii zgłaszanych firmie przez pasażerów. Na ich podstawie tworzone są nowe połączenia, bądź dotychczasowe trasy wzbogacane są o nowe przystanki zlokalizowane w miastach pośrednich.

Bilety autokarowe Sokół można zakupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe Sokół
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

Tanie bilety autokarowe online
Tanie bilety autokarowe online

Profesjonalizm działania firmy Sokół przejawia się w obsłudze tras międzynarodowych z wykorzystaniem nowoczesnych i komfortowych autokarów, spełniających najwyższe standardy jakości i zapewniających bezpieczeństwo i komfort podróżowania pasażerom. Tabor autokarowy firmy Sokół składa się z pojazdów marek Scania, Mercedes, Neoplan i Bova z których wszystkie wyposażone są w wygodne, rozkładane fotele, klimatyzację, toaletę pokładową i mini barek, serwujący pasażerom gorące napoje. Dużym osiągnięciem firmy Sokół było wstąpienie w składa międzynarodowej organizacji Eurolines, skupiającej największych przewoźników autokarowych.

Bilety na przejazdy z przewoźnikiem nabyć można za pośrednictwem Internetu, bądź agencji pośredniczących w sprzedaży. W chwili obecnej firma Sokół oferuje międzynarodowe przejazdy autokarowe do następujących państw europejskich: Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Austrii, Czech, Mołdawii, Ukrainy i Białorusi. Przykładowe miasta polskie, przez które poprowadzone są trasy tego przewoźnika to: Warszawa, Łódź, Poznań, Suwałki, Częstochowa, Katowice, czy Bielsko - Biała. Z kolei miasta zagraniczne, do których dojechać można autokarami firmy Sokół to: Berlin, Leuven, Bruksela, Lille, Paryż, Bordeaux, Amsterdam, Utrecht, Breda, Mariampol, Kowno, Poniewież, Kłajpeda, Praga, Wiedeń, Udine, Wenecja, Bolonia, Rzym, bądź Neapol.