Autobusy Polska Włochy. Autokary do Ferrary. Tanie bilety autokarowe do Ferrary. Rezerwuj bilety autokarowe przez internet!

 Tanie Bilety Autokarowe Ferrara:

autokary do włoch

Tanie Bilety Autokarowe Polska Ferrara:

autobusy do Ferrary

Przewoźnicy do Ferrary

Ponieważ autokary do Włoch cieszą się bardzo dużą popularnością, nie ma problemu aby znaleźć i zarezerwować autobusy do Ferrary. Przewoźnicy do Włoch, którzy kursują jednocześnie na trasie Polska Ferrara to tanie linie autokarowe Sindbad, autokary Miś, Interbus, Eurobus Eurolines Polska, Autokar Polska, Rudnik Tumay, Agat oraz Almabus.

Aby zarezerwować bilety Sindbad do Włoch, czy bilety Interbus, musimy skorzystać z wyszukiwarki Euroticket, podobnie w przypadku biletów autokarowych Almabus i Rudnik Tumay. Z kolei tanie linie autokarowe Eurobus do Ferrary, autokary Miś, Autokar Polska czy Agat kupimy korzystając z konkurencyjnego systemu Euroticket.

Ferrara to miasto zlokalizowane w północnych Włoszech, w prowincji o takiej samej nazwie, w regionie Emilia Romania. W jej pobliżu położona jest Bolonia, do której również warto się wybrać.

Ferrara jest miastem liczącym ok. 100 tys. mieszkańców, przez które przepływa rzeka Pad. Najlepiej rozwinięty jest tam przemysł chemiczny, maszynowy, włókienniczy. To także ważny węzeł kolejowy i drogowy, a także popularny ośrodek uniwerystecki. To także miasto chętnie odwiedzane przez turystów, chociaż oczywiście nie tak popularne jak Rzym, Florencja, Padwa czy chociażby Werona.

Do najważniejszych zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć przebywając we Włoszech należą m.in. Opera z XVIII w., osiemnastowieczny ratusz, romańska katedra z 1135 r. oraz średniowieczny uniwersytet, gdzie znajduje się wydział prawa, farmacji, medycyny i nauk przyrodniczych. Wart również odwiedzić tamtejszy ogród botaniczny, założony przy uczelni.

Ferrara to naprawdę ciekawe i warte zobaczenia miasto. Kto już zarezerwował autobusy do Ferrary i wybiera się tam nie tylko w celach turystycznych, ale i zarobkowych, powinien koniecznie przespacerować się po tym urokliwym miasteczku i je docenić.

Autokary do Ferrary kursują na następujących trasach:

- Bielsko-Biała, Skoczów, Rybnik, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa, Ferrara.

- Radom, Szydłowiec, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Kielce, Pińczów, Busko-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Tuchów, Ustrzyki Dolne, Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Chyżne, Udine, Treviso, Mestre, Wenecja, Ferrara, Bolonia, Prato, Florencja, Chianti, Arezzo, Rzym, Caserta, Neapol, Ottaviano, San Giuseppe Vesuviano, Palma Campania.