Autokary do Holandii

Przejazdy autokarowe są obecnie bardzo popularną i często wykorzystywaną formą transportu osób. Samo międzynarodowe podróżowanie turystyczne stało się wśród Polaków bardzo popularne, a także przejazdy do zachodnioeuropejskich krajów w celach zarobkowych i służbowych, szczególnie od momentu akcesji Polski do Unii Europejskiej, co wymusiło poszukanie taniego i wygodnego transportu. Te warunki spełniły przejazdy autokarowe. O ile teoretyczną konkurencją dla przewozów autokarowych mogą być przejazdy własnym samochodem, bądź transport lotniczy, to zdecydowanie przejazdy autokarami wygrywają tę konkurencję. Przejazdy samochodem wymagają posiadania tegoż samochodu oraz prawa jazdy, a ponadto przejazd taki, szczególnie na długich trasach jest bardzo męczący z uwagi na ciągłość skupienia.

Z kolei przeloty liniami regularnymi są, pomimo, że szybsze, to znacznie droższe. Natomiast przelot tanimi liniami lotniczymi, których cena biletu jest niższa, możliwie porównywalna z cenami biletów autokarowych, to zakres przelotów jest znacznie ograniczony. W ten sposób dotrzeć można jedynie do niewielu miejscowości, skąd to miejsca docelowego podróży należy jeszcze się przesiąść i korzystać z dodatkowego środka transportu, co znacznie podwyższa ogólną cenę podróży. Tak więc przejazdy autokarowe są bardzo popularne, wygodne i bezpieczne. Znajduje to odzwierciedlenie w dużej ilości klientów na takowe przejazdy, oraz ich zadowolenie po podróży. Jednym z kierunków wyjazdów autokarów z Polski jest Holandia. Ponadto do kraju tego, oprócz połączeń, które są realizowane ściśle w tym kierunku i tam kończą swe trasy, można również dojechać autokarami realizującymi trasy do innych państw, np. do Belgii, czy do Francji, a przejeżdżających przez Holandię.

Tanie Bilety Autokarowe Holandia

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

 Tanie Bilety Autokarowe Voyager

Tanie Bilety Autokarowe Euroticket

Przewoźnikami, którzy obsługują trasy do Holandii są m.in.: Agat, Bartuś, Eurobus, Eurolines Polska, Europa Express, Globus, Interbus, Ecolines, oraz Sindbad, Intercars. Firmy te niewiele konkurują między sobą ceną biletów, które są porównywalne we wszystkich przypadkach, a przede wszystkim konkurują jakością obsługi klienta, a także jakością i standardem autokaru przekazanego na czas podróży. Im autokar wygodniejszy, a personel bardziej miły, uprzejmy i pomocny, tym więcej zwolenników zyskuje firma, a ci przyciągną nowych klientów, a sami staną się stałymi klientami. Pominąwszy konkurencję, przewoźnicy starają się w tak planować trasę przejazdu, aby nie pokrywała się ona z trasą już oferowaną na rynku, aby w ten sposób szersze grono pasażerów mogła skorzystać z takiego przejazdu. Tak wiec przystanki pośrednie w trasach kierowanych z Polski do Holandii znajdują się we wszystkich większych miastach państw, a często również i w mniejszych miejscowościach.

 

W Polsce autokary te przejeżdżają m.in. przez: Rzeszów, Przemyśl, Kraków, Katowice, Częstochowę, Warszawę, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Płock, Białystok, Radom, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynię oraz Szczecin, ale także przez niewielkie miasteczka, jak np.: Krosno, Mielec, Starachowice, Pszczyna, Konin, Mrągowo, Zduńska Wola, czy Tczew. Z kolei miejscowościami holenderskimi, przez które przejeżdżają autokary międzynarodowe są: Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Groningen, Maastricht, Tilburg, Utrecht, a także: Kalmar, Arnhem, Drachten, Venlo oraz Venray. Najkrótsza trasa z Polski do Holandii prowadzi przez niemieckie: Berlin, Hannover i Osnabruck, aż do stolicy Holandii – Amsterdamu i trawa prawie dobę. Większość oferowanych na rynku przejazdów jest połączeniami antenowymi, czyli z różnych stron kraju autokary danego przewoźnika, bądź firm z nimi współpracujących, zjeżdżają się w jedno miejsce przesiadkowe, skąd po wybraniu odpowiedniego autokaru, pasażerowie podróżują w wybranym przez sobie kierunku. Przykładowa trasa rozpoczyna się w Suwałkach i prowadzi przez następujące miasta: Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawę; holenderskie: Utrecht, Amsterdam, Rotterdam, Bredę; belgijskie: Antwerpię i Brukselę; a także francuskie Lille, a kończy się w Paryżu.

Za pomocą naszych wyszukiwarek bez problemu znajdziemy różnych przewoźników kursujących na trasie Polska Holandia Polska:

Przewoźnik:  Eurobus – Eurolines Polska

Wyjazd  z:  Warszawa 

Przyjazd do:  Apeldoorn 

- Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Dobrodzień, Ozimek, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie,  Opole, Wrocław, Legnica, Hengelo, Apeldoorn, Amsterdam, Haga, Rotterdam, Breda;