Autobusy Polska Austria. Autokary do Bregenz. Tanie bilety autokarowe do Bregenz. Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii przez internet!

 Tanie Bilety Autokarowe do Bregenz:

autokary polska austria

Tanie Bilety Autokarowe Polska Bregenz:

autokary do bregenz

 

Ze względu na dużą popularność jaką cieszą się autobusy do Austrii, przewoźnicy do Austrii mają uwzględnione w swoim rozkładzie jazdy bardzo wiele autobusów, w tym także autokary do Bregenz, które kursują niemal regularnie. Tanie bilety autokarowe do Austrii, a w zasadzie tanie autobusy do Bregenz mają m.in. linie autokarowe Sindbad, autobusy Nord, Interbus-Sindbad, autokary Agat oraz autokar Polska. Bilety Sindbad do Bregenz, jak również bilety Nord do Bregenz czy bilety Interbus Sindbad można nabyć za pośrednictwem zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Voyager. Z kolei bilety Agat do Bregenz jak również bilety autokar Polska do Bregenz kupimy za pośrednictwem konkurencyjnej wyszukiwarki Euroticket. Ceny za autobusy do Bregenz są naprawdę bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od tego, czy trafimy akurat na promocję oraz z jakim wyprzedzeniem czasowym kupujemy bilet, wiadomo im wcześniej tym lepiej.

Bregenz (Bregencja) to miasto położone w Austrii, nad brzegiem Jeziora Bodeńskiego, u podnóża góry Pfander. Jest to ważny ośrodek administracyjny, a jednocześnie stolica kraju związkowego i ważny ośrodek turystyczno, co sprawia, ze autokary do Bregenz są bardzo chętnie wybierane przez turystów. 

Pierwsze wzmianki o Bregenz pochodzą nawet z 1500 r. p. n. e., ale najprawdopodobniej pierwsza osada pojawiała się tam dopiero 1000 lat później, i była to najprawdopodobniej osada celtycka. Później osadę przejęli Rzymianie, tworząc w tym miejscu obóz warowny i to właśnie dzięki Rzymianom Bregenz zyskało prawa miejskie.

Miasto Bregenz zostało włączone do Austrii dopiero w XVI wieku. Od tego czasu zaczęło się też prężnie rozwijać. Dzięki usytuowaniu Bregenz przy granicy ze Szwajcarią i Niemcami jest to niezwykle wazny węzeł komunikacyjny, a autokary do Niemiec oraz autokary do Szwajcarii przejeżdżają także przez Bregenz.

Miasto posiada bardzo dobrze rozwinięta infrastrukturę, a ponieważ jest stolicą austriackiego landu, to właśnie tutaj znajdują się siedziby władz lokalnych.

W mieście dobrze prosperuje handel i drobne rzemiosło, ale miasto rozwija się głównie dzięki turystyce. Usytuowanie nad pięknym jeziorem bodeńskim, przy górach sprawia, że turyści bardzo chętnie odwiedzają Bregenz. Bardzo lubią je odwiedzać zwłaszcza osoby poruszające się pieszo, czy rowerzyści.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary z Polski do Austrii, w tym również autobusy do Bregenz wyglądają następująco:

- Puławy, Radom, Szczekociny, Częstochowa, Lubliniec, Zawadzkie, Jemielnica, Strzelce Opolskie, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec/Jędrzychowice, Bregenz;

- Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Rybnik, Racibórz, Koźle, Głogówek, Prudnik, Nysa, Grodków, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec/Jędrzychowice, Bregenz;

- Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Kudowa, Wiedeń, St. Polten, Linz, Salzburg, Bregenz;

- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Olkusz, Katowice, Chorzów, Bytom, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec/Jędrzychowice, Bregenz;

- Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Bochnia, Katowice, Chorzów, Bytom, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec/Jędrzychowice, Bregenz;