Polonia Transport to firma działająca od 1988 roku na polskim rynku transportowym. W związku z tak długim okresem funkcjonowania, firma ta posiada bogate doświadczenie i wieloletnią praktykę w międzynarodowych przewozach autokarowych. Siedziba firmy znajduje się w Zamościu, przy ulicy Hrubieszowskiej 12. W roku 1990 firma Polonia Transport rozpoczęła obsługiwać pierwszą regularną linię autokarową do Niemiec. Następnie, dzięki nawiązaniu współpracy z dwoma miejscowymi, doświadczonymi przewoźnikami międzynarodowymi BM TUR oraz TD Transport, firma Polonia Transport w 2004 roku uruchomiła pierwsze międzynarodowe przewozy pasażerskie do Dublina w Irlandii, z przystankiem m.in. w Londynie w Wielkiej Brytanii. Od tego okresu firma regularnie poszerzała swoją ofertę o kolejne linie regularne do wielu miast w Irlandii i w Anglii Wielkiej Brytanii.

Bilety autokarowe Polonia Transport na przewozy autobusowe po Europie można kupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe Polonia Transport.

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

Bilety autokarowe Euroticket
Bilety autokarowe Polonia Transport

Z kolei od roku 2007, dzięki kolejnemu porozumieniu firmy z przewoźnikiem Rumat Express, uruchomione zostały kolejne linie łączące miasta polskie z miastami niemieckimi, holenderskimi, belgijskimi oraz niemieckimi. W ten sposób obecna oferta firmy Polonia Transport przekazuje do dyspozycji pasażerów 43 regularnych, międzynarodowych linii autokarowych. Linie te rozpoczynają się w następujących miastach Polski: Zamość, Biłgoraj, Biała Podlaska, Tomaszów Lubelski, Białystok, Hrubieszów, Lublin oraz Sanok. Następnie, linie te zatrzymują się na przystankach w wielu pośrednich miejscowościach w Polsce i za granicą, a miastami końcowymi tychże linii autokarowych są: Paryż we Francji, Londyn, Newcastle, Aderdeen, Liverpool, Brighton, Peterbourgh i Llanelli w Wielkiej Brytanii, Dublin w Irlandii, Aachen i Karlsruhe w Niemczech. Polonia transport oferuje więc przewozy autokarowe do Irlandii, Anglii, Holandii, Niemiec, Belgii i inne.

Bilety autokarowe na jedną z wyżej wymienionych linii autokarowych nabyć można w ponad tysiąc punktach sprzedaży na terenie całego kraju, a także kilkudziesięciu miastach europejskich, przez które przejeżdżają autokary firmy Polonia Transport. W celu usprawnienia tej czynności, firma uruchomiła także możliwość nabywania biletów drogą internetową. Na naszej stronie internetowej także można nabyć bilety Polonia Transport