Linie autokarowe Polmar

Polmar to nazwa przewoźnika autokarowego, który specjalizuje się głównie w transporcie osób pomiędzy Polską, a Niemcami. Firma ta działa na rynku od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu zdobyła doświadczenie i profesjonalizm w działaniu. Dzięki temu podróżowanie jej autokarami jest bezpieczne i komfortowe, nawet na dalekich trasach międzynarodowych. Do realizacji bowiem swoich połączeń, firma Polmar wykorzystuje nowoczesne autokary, spełniające najwyższe standardy jakości, które wyposażone są w rozkładane fotele, klimatyzację i ogrzewanie, w zależności od potrzeb, pokładową toaletę, a także minibarek i sprzęt audio video. Ponadto autokary te obsługiwane są przez wykwalifikowanych kierowców, a cała firma dysponuje profesjonalnym personelem, służącym pomocą i radą swoim klientom.

Bilety autokarowe linii Polmar do Niemiec i z Niemiec do Polski można kupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe Polmar
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet online:

Euroticket - bilety autokarowe online
Bilety autokarowe Euroticket

Bilety na przejazdy autokarami tej linii nabywać można internetowo, bądź bezpośrednio. Pierwszy sposób jest bardzo korzystny, ponieważ nie zabiera wiele czasu, a także potrzeby wychodzenia z domu, jak również umożliwia dalsze zarządzanie dokonaną rezerwacją. Dla osób z kolei nie zainteresowanych tą formą, liczne agencje pośredniczące w sprzedaży biletów służą pomocą i radą przy rezerwacji miejsca i kupnie biletu. Podczas tej czynności pasażer informowany jest o warunkach przejazdu, z treścią których powinien się zaznajomić, a także o występujących obniżkach i rabach przysługujących mu. Firma Polmar poza podstawową działalnością, świadczy także usługi w zakresie organizacji wypoczynku turystycznego po całej Europie.

W chwili obecnej autokarami firmy Polmar podróżować można do licznych miast niemieckich, a trasy te realizowane są bez przesiadek cztery razy w tygodniu. I tak przykładowe miasta polskie, w których dostępne są powyższe trasy to: Gdańsk, Malbork, Elbląg, Piła, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Słupsk, Koszalin, czy Słubice. Z kolei przykładowe miasta niemieckie, do których dotrzeć można z tym przewoźnikiem to: Bielefeld, Dortmund, Bochum, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Leverkusen, Ulm, Stuttgart, Saarbrucken, a także Aachen.