Firma Nord powstała w 1984 roku jako trzecie w Trójmieście biuro turystyki z siedzibą w Gdyni. Początkowo firma zajmowała się jedynie organizacją wycieczek nad polskim morzem, a następnie z okresu na okres rozszerzała zakres świadczonych usług. Najpierw było to poszerzanie oferty wycieczkowej o kolejne miasta zarówno w kraju, jak i za granicą, a następnie rozpoczęcie organizowania kolejnych form wypoczynków w postaci: zimowisk, pielgrzymek, wczasów, a także autokarowych wycieczek krajowych i zagranicznych. W ten sposób, od 1989 roku firma rozpoczęła organizację stałych, licencjonowanych przewozów międzynarodowych osób. Początkowo przewozy te obejmowały jedynie trasy z Polski do Niemiec, a następnie, dzięki współpracy z firmami zagranicznymi, oferta ta została poszerzona o kolejne państwa zachodniej Europy: Francję, Belgię, Holandię i Anglię.

Bilety autokarowe Nord do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Anglii (Wielkiej Brytanii UK) można kupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autobusowe Nord

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

Bilety autokarowe Voyager
Voyager - bilety autokarowe online

Tabor firmy Nord Gdynia to nowoczesne i komfortowe autokary marek: Mercedes, DAF, Eos, Skania, Neoplan i Setra wyposażone w wygodne, lotnicze fotele, klimatyzację, pokładowa toaletę, barek oraz sprzęt audiowizualny. Autokary prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którym towarzyszy również odpowiedzialny personel dodatkowy. Dzięki temu firma uzyskuje wysoką jakość świadczonych usług, a dzięki temu wzrost zadowolonych klientów. Obecnie firma Nord Gdynia realizuje połączenia z Elbląga do Paryża we Francji, przez: Malbork, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Amsterdam, Rotterdam, Brukselę i Lille, a także z Elbląga do Stuttgartu w Niemczech, przez: Malbork, Gdańsk, Gdynię, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Bayreuth, Norymbergę, Monachium i Ulm. Oczywiście obydwa powyższe połączenia realizowane są przez te same miejscowości, na trasach powrotnych.