Bilety Interbus Sindbad. Autobusy Interbus Tanie autokary Interbus. Rezerwuj bilety autokarowe przez internet w systemie VOYAGER!

Sprawdź cenę i kup bilet Interbus online:

 Tanie Bilety Autokarowe Interbus Sindbad

autokary interbus sindbad po Europie

Tanie Bilety Autokarowe - inne linie:

transport osób, bilety autokarowe sindbad i interbus

Autokary Interbus Sindbad po Europie 

Sindbad – Interbus. W dniu 01 czerwca 2010 roku jedna z większych polskich firm, świadcząca usługi transportowe, firma Interbus, została przejęta zarówno w zakresie obsługi przewozów międzynarodowych, jak i sprzedaży biletów autokarowych, przez innego przewoźnika PBP SINDBAD. Przed tym przedsięwzięciem firma Interbus była kontynuatorem firmy Orbis Transport. Obecnie jednak do nazwy INTERBUS wyłączne prawo nabyła firma Sindbad wraz z przejęciem, a oferty obu firm zostały połączone. Dzięki temu przedsięwzięciu przewoźnik Sindbad stał się największą firmą przewozową w Polsce, a nawet w Europie środkowo wschodniej i nadal dynamicznie się rozwija. Jak wynika z wypowiedzi właściciela firmy Sindbad, rozwój firmy ma polegać przede wszystkim na przejmowaniu innych solidnych przewoźników, bądź integracja z nimi.

autokary interbus sindbadW przypadku firmy Interbus z kolei głównych celem było połączenie dwóch największych firm realizujących podobne połączenia w kierunku Europy Zachodniej i Północnej, dzięki czemu możliwe jest obniżenie cen biletów oraz efektywniejsze wykorzystanie obsługiwanych linii. W związku z tym połączeniem firma do realizacji swoich połączeń dysponuje ponad 85 komfortowymi autokarami, zapewniającymi bezpieczne i komfortowe podróżowanie po całej Europie. Wraz z innymi przewoźnikami, z którymi firma Sindbad współpracuje, cała platforma realizuje połączenia kierowane do ponad 400 różnych miast, z wykorzystaniem ponad 160 autokarów i przewożąc ponad pół miliona pasażerów rocznie.

W chwili obecnej przystanki w trasach realizowanych przez firmę zlokalizowane są całej Polsce, w następujących, przykładowych miejscowościach: Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków, Bielsko - Biała, Katowice, Legnica, Wrocław, Opole, Łódź, Warszawa, Olsztyn, Elbląg, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Gdynia i Szczecin.

Autokary Interbus do Polski

Z kolei główne miejscowości zagraniczne docelowe, bądź przystankowe to: (Niemcy) Berlin, Hamburg, Hannover, Dortmund, Bonn, Frankfurt nad Menem, Dusseldorf oraz Aachen, Bruksela i Antwerpia w Belgii; Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven i Breda (Holandia); Kopenhaga i Alborg w Danii; Londyn, Birmingham, Manchester, Liverpool, Edynburg i Glasgow w Anglii; Malmo i Goteborg w Szwecji; Oslo w Norwegii; Luxemburg; Paryż, Bordeaux, Marsylia, Lyon i Strasburg we Francji; Madryt i Barcelona w Hiszpanii; Innsbruck w Austrii; Sofia w Bułgarii; Bazylea, Genewa oraz Zurych w Szwajcarii; a także Ateny, Korynt, czy Saloniki w Grecji.