Linie autokarowe Evatrans

Evatrans to nazwa licencjonowanego przewoźnika autokarowego, działającego na polskim rynku od 1989 roku. Od samego początku działania trasy oferowane przez tego przewoźnika kierowane były z Polski do Niemiec. Realizacja tych tras dokonywana jest przy użyciu nowoczesnych i komfortowych autokarów, klimatyzowanych i wyposażonych w pokładową toaletę, barek, rozchylane fotele, a także sprzęt audio video. Pojazdy te kierowane są przez wykwalifikowanych kierowców, którzy jednocześnie służą pasażerom dodatkową radą i pomocą w czasie podróży. To wszystko zapewnia pasażerom bezpieczną i komfortową podróż, co przyciąga licznych, dotychczasowych i nowych klientów.

Bilety autokarowe do Niemiec linii Evatrans można zakupić na naszej stronie internetowej korzystając z wyszukiwarki biletów autokarowych:

Bilety Autokarowe Evatrans
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

Kup bilet online
Tanie bilety online

Miejsce na przejazd z tym przewoźnikiem rezerwować można bezpośrednio w biurach oferujących sprzedaż biletów tej firmy, bądź także drogą internetową, z wykorzystaniem specjalnej platformy, obsługującej połączenia tego przewoźnika. Ta druga forma umożliwia dodatkowo dalszy, internetowy dostęp do zarządzania dokonaną rezerwacją. Przed dokonaniem rezerwacji każdy pasażer zobowiązany jest ponadto do zapoznania się z warunkami przewozu, określającymi w szczególności prawa i obowiązki zarówno pasażerów, jak i przewoźnika. Oprócz działalności podstawowej, firma Evatrans zajmuje się dodatkowo szeroko rozumianą organizacją imprez turystycznych, a także sprzedażą biletów autokarowych i lotniczych różnych firmy, jak również ubezpieczeń.

Oferta wypoczynku, obozów, czy wycieczek skierowana jest w szczególności do szkół, a także osób indywidualnych. Połączenia autokarowe firmy Evatrans realizowane są z przystankami w następujących miastach: Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Międzyzdroje, Szczecin, Getynga, Kassel, Hannover, Dortmund, Essen, Duisburg, Koln, Bonn, Frankfurt, Karlsruhe i Stuttgart.