Tanie linie autokarowe EST. Autobusy EST Lorek Rezerwuj w systemie Euroticket

Est to nazwa firmy, zajmującej się organizacją międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce. oprócz podstawowej działalności, firma Est zajmuje się dodatkowo także wynajmem autokarów, a także sprzedażą biletów autokarowych innych przewoźników. Główne trasy obsługiwane przez tego przewoźnika kierowane są z Polski północnej, Południowej i Centralnej do Niemiec. Pomimo, iż firma ta nie oferuje zbyt szerokiej gamy usług transportowych, to jej główną przewagą nad innymi jest oferowanie tras codziennie, co umożliwia realizację podróży w dowolnym terminie, a także dowolne łączenie różnych tras. Bilety na przejazdy firmy Est nabywać można albo w oddziale tejże firmy, albo w agencjach pośredniczących, albo też najszybciej z wykorzystaniem platformy internetowej.

Bilety autokarowe linii EST na przewozy autokarowe z Polski do Niemiec i Niemiec do Polski można kupić na naszej stronie internetowej:

Bilety Autokarowe EST
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet on line: 

EST Lorek - bilety autokarowe online
Bilety autokarowe online

Przed dokonanie zakupu biletu pasażer powinien zapoznać się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki pasażera i przewoźnika. Realizacja z kolei tras międzynarodowych odbywa się przy użyciu nowoczesnego taboru autokarowego, wyposażonego w klimatyzację, barek, oraz pokładową toaletę. Autokary te kierowane są przez profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczny i komfortowy przejazd, nawet na długiej trasie. Wysoka jakość świadczonych usług przez firmę Est została doceniona przez pasażerów i tym samym obsługiwane trasy tego przewoźnika cieszą się niesłabnącą popularnością. Oprócz komfortowych warunków, firma Est stara się systematycznie udostępniać pasażerom różnego rodzaju zniżki i rabaty, aby zaoferować bardziej korzystną cenę biletów na określonej trasie.

Największą zniżkę, bo 100%, uzyskać mogą najbardziej lojalni pasażerowie, którzy przedstawią dziesięć biletów za zrealizowane wcześniej podróże w tym przewoźnikiem, a także osoby obchodzące w danym dniu swoje urodziny. Trasy autokarowe obsługiwane przez firmę Est odbywają się na następujących trasach: Warszawa – Bremerhaven, Częstochowa – Bremerhaven, Gdynia – Bremerhaven oraz Nowy Dwór Gdański – Bremerhaven. Przykładowe miasta polskie, przez które prowadzą powyższe trasy to: Katowice, Chorzów, Opole, Wrocław, Zielona Góra, Wałcz, Szczecin, Kołbaskowo, Gdynia, Koszalin, Warszawa, Łódź, Poznań, Świecko; zaś miasta niemieckie to: Berlin, Hamburg i Bremen.

Jeśli nie znajdą Państwo satysfakcjonującej oferty EST, można poszukać u innych przewoźników z systemu Euroticket np. tanie linie autokarowe Eurolines, Sokół,  Polonia Transport lub sprawdzić w konkurencyjnej przeglądarce Voyager, która ma w swojej ofercie tanie linie autokarowe Sindbad, Bartuś, Nord, tanie linie autokarowe Interbus oraz wiele innych.