Bilety Autokarowe Deutsche Touring
Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet online:

Kup bilet online
Tanie bilety autokarowe online

 Linie autokarowe Deutsche Touring

Firma Deutsche Touring to jeden z najpopularniejszych i sprawnie działających firm transportowych, oferujących międzynarodowe przewozy autokarowe. Początki działania tej firmy sięgają roku 1948. Przez te wszystkie lata firma zdobywała doświadczenie, którego doświadczyć można w chwili obecnej przez wysoką jakość świadczonych usług. Głównym celem działania firmy jest oferowanie bezpiecznego, wygodnego, a jednocześnie korzystnego cenowo transportu autokarowego po całej Europie. W celu zapewnienia tych komfortowych warunków, firma Deutsche Touring współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi osobami. Ponadto do obsługi połączeń międzynarodowych firma ta posiada nowoczesne i komfortowe autokary spełniające najwyższe, europejskie standardy jakości. Dodatkowo przewoźnik ten nie boi się wprowadzać różnych nowości, na które dotąd rynek był zamknięty.

Bilety autokarowe Deutsche Touring na przewozy autokarowe do Niemiec można nabyć na naszej stronie internetowej korzystając z wyszukiwarki biletów autokarowych on line:

W roku 1967 do obsługi pokładowej pasażerów podróżujących autokarami firmy Deutsche Touring wprowadzono stanowisko stewardes, na wzór przelotów lotniczych. Przewoźnik ten znany jest także z proponowania różnego rodzaju atrakcyjnych promocji i obniżek cen biletów, co jest przyjaźnie postrzegane przez klientów firmy. Warunki takich promocji sprowadzają się zazwyczaj do następujących elementów: dotyczą one ściśle określonych tras, zakupu takiego biletu dokonać można minimalnie na jeden dzień przed wyjazdem, liczba takich promocyjnych miejsc jest ograniczona, brak jest możliwości zwrotu biletu promocyjnego, zaś bilet powrotny należy wykorzystać najpóźniej w ciągu 30 dni. Wszelkie szczegółowe warunki dotyczące przejazdów z firmą Deutsche Touring określone są w warunkach przejazdu, z którymi każdy pasażer zobowiązany jest zapoznać się.

Przykładowe miasta, przez które poprowadzone są połączenia autokarowe firmy Deutsche Touring to: Giżycko, Mrągowo, Olsztyn, Grudziądz, Bydgoszcz, Poznań, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia i Aachen. Trasy powyższe realizowane są codziennie.