Linie autokarowe Bis-Pol

Bis Pol to biuro turystyczne, które powstało w 1989 roku z siedzibą w Jaśle, na Podkarpaciu. Początkowo firma ta oferowała bogatą gamę produktów turystycznych, w tym w szczególności: wycieczki szkolne, obozy, wczasy, a także pośrednictwo w sprzedaży produktów innych firm. W wyniku szybkiego rozwoju, w bardzo krótkim czasie firma Bis Pol stała się akredytowanym członkiem Polskiej Izby Turystyki. Z czasem firma ta poszerzyła swoją ofertę o międzynarodowe przewozy autokarowe. Do ich organizacji firma posiada tabor, składający się z autokarów marki Berkhof oraz Mercedes, które spełniają standardy jakości i są komfortowo wyposażone, dzięki czemu pasażerowie zapewnioną mają bezpieczną i wygodną podróż nawet na długich trasach.

 

Bilety Autokarowe Online

Rezerwacja i Sprzedaż

Sprawdź cenę i kup bilet:

 

Tanie bilety autokarowe
Tanie bilety autokarowe Euroticket

 

 

 

Dodatkową formą działalności firmy Bis-Pol jest sprzedaż zarówno biletów autokarowych, jak i lotniczych, różnych firm transportowych. Oprócz jednak sprzedaży bezpośredniej, pasażerowie chcący dokonać rezerwacji na przejazd z tym przewoźnikiem, uczynić to mogą z wykorzystaniem platformy internetowej. W taki sam sposób mogą oni dokonywać wszelkich zmian w rezerwacji, w tym także zrezygnować z niej. O wszelkich prawach i obowiązkach zarówno pasażera, jak i przewoźnika dowiedzieć się można z ogólnych warunków przewozu, z którymi każdy pasażer przed podróżą, zobowiązany jest zapoznać się. Ten właśnie dokument określa precyzyjnie rodzaje biletów, jakie nabyć może podróżny; w jaki sposób i z jakimi konsekwencjami zrezygnować może z rezerwacji biletu; a także ile i jakie rodzaje bagażu podróżny może zabrać ze sobą.

Ogólne warunki określają także rodzaje obniżek stałych, przysługujących określonym grupom pasażerów. W chwili obecnej linie autokarowe Bis-Pol oferują dwie regularne trasy międzynarodowe. Pierwsza z nich prowadzi z: Jasła, przez m.in.: Tarnów, Kraków, Chrzanów, Katowice, Żory w Polsce; Brno w Czechach; Maribor, Ljubljanę w Słowenii; a także Triest, Padwę, Bolonię, Rimini, Foggię, aż do Orta Nova we Włoszech. Drugi zaś trasa prowadzi z Jasła do Birmingham w Wielkiej Brytanii, jednak aktualnie jej realizacja jest chwilowo zawieszona.