Bilety Bermuda. Autobusy Bermuda. Tanie autokary Bermuda. Rezerwuj przez internet w systemie VOYAGER!

Sprawdź cenę i kup bilet autokarowy online:

 Tanie Bilety Autokarowe Bermuda:  

busy agat

Tanie Bilety Autokarowe Online:

autobusy agat

 Autokary Bermuda po Europie

Biuro Podróży „Bermuda” posiada główną siedzibę w Krakowie, na placu Jana Matejki 2, prowadzi sieć sprzedaży w ponad 200 biurach, w 50 miastach w Polsce, a także na terenie Włoch i Szwajcarii. Bermuda już od 18 lat posiada licencję na przewozy pasażerów nowoczesnymi, wygodnymi i klimatyzowanymi autokarami marki Scania oraz Mercedes. O komfort jazdy pasażerów dbają wysoko wykwalifikowane pilotki zatrudnione przez firmę „Bermuda”, jak też doświadczeni w podróżach na trasach długodystansowych kierowcy. W swojej ofercie firma „Bermuda” zawarła przejazdy na następujących trasach: Polska-Włochy, Polska-Austria, Polska-Szwajcaria oraz Polska-Anglia.

Z polskich miast takich jak: Brzesko, Bytom, Dębica, Gliwice, Hrubieszów, Jarosław, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Kraków, Kudowa, Lublin, Opole, Przeworsk, Puławy, Radom, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Strzelce Opolskie, Szydłowiec, Tarnów, Tomaszów Lubelski, Wrocław i Zamość można z Bermudą dojechać do: Berne, Fribourg, Geneve, Lausanne, St. Gallen i Zurichu w Szwajcarii.

Z Brzeska, Dębicy, Hrubieszowa, Jabłonki, Jarosławia, Jędrzejowa, Kielc, Krakowa, Lublina, Myślenic, Nowego Targu, Przeworska, Puław, Radomia, Rzeszowa, Skarżyska-Kamiennej, Szydłowca, Tarnowa, Tomaszowa Lubelskiego, Zaborni i Zamościa można dojechać do: Bolonii, Ferrary, Florencji, Neapolu, Padwy, Rzymu, Udine i Wenecji we Włoszech.

Natomiast jeśli będziemy podróżować z Bochni, Brzeska, Jabłonki, Krakowa, Myślenic, Nowego Targu, Tarnowa lub Zaborni – „Bermuda” dowiezie nas do Wiednia w Austrii.

„Bermuda” podjęła współpracę z „National Express”, dzięki czemu można zakupić bilety do wszystkich miejscowości na terenie zarówno Wielkiej Brytanii, jak również Irlandii. Z kolei dzięki umowom z „Elite Tours” szeroko rozwinięte są możliwości dojazdowe do stolicy Austrii. Firma stale poszerza swoją ofertę o kolejne, dodatkowe przystanki i miejsca docelowe w kraju i za granicą. Głównym atutem tego typu linii przewozowych jest możliwość wjazdu do samego centrum miasta, które klient wybiera na cel swej podróży. Ponadto dotarcie do Dworców Autobusowych daje dodatkową szansę łatwego skorzystania z połączeń do innych miejscowości. Podstawowymi zaletami działania firmy przewozowej „Bermuda” są:

- stała i dość niska cena za bilety, szczegółowo kalkulowana w zależności od czasu wynajęcia autokaru i przejechanych kilometrów

- możliwość dotarcia do bardzo wielu miejscowości na terenie np. Szwajcarii i Włoch, do których nie można dolecieć samolotem

Bilety autokarowe Bermuda można nabyć za pośrednictwem naszej strony internetowej korzystając z wyszukiwarki Voyager.

Warto wiedzieć i zapoznać się z ofertą biura „Bermuda” dotyczącą transportu lokalnego, gdyż firma proponuje również na przekład całodzienne zwiedzanie Krakowa, wyjazdy do Wieliczki, Oświęcimia, Częstochowy czy Zakopanego. Firma zapewnia ponad to obsługę przewozową pielgrzymek i różnorakich imprez turystycznych na szczególne zamówienie korzystających z jej usług podróżnych. Natomiast dla stałych klientów firma ma specjalne ceny promocyjne – aż 10% zniżki na bilety na trasach: do Florencji, Genewy, Neapolu, Wenecji i Zurychu. Wymogiem jest doręczenie wykorzystanego już biletu z poprzedniego wyjazdu z biurem „Bermuda”.