Bilety Autokarowe Wszystkie linie:

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

 

Przewozy Aga Tur - ZAWIESZONE - sprawdź oferty innych przewoźników

 

 Tanie Bilety Autokarowe Voyager:

Sindbad, Interbus, Almabus, Rudnik Tumay,

Becker Reisen, Bermuda, Bartuś, Miś

Tanie Bilety Autokarowe Euroticket:

Eurobus, Eurolines, PKS Warmia, Ecolines, EST,

Agat, Globus Mądeltrans, Lorek Bremen

Aga-tur to biuro turystyczne utworzone z siedzibą w Legnicy. Głównym obszarem działa firmy to organizowanie przyjazdów i wyjazdów. W ramach świadczonych usług turystycznych firma organizuje także wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy wczasy i pielgrzymki. W ofercie Aga-turu znaleźć można również wiele interesujących ofert last minute. Obok działalności turystycznej, firma Aga-tur oferuje także regularne, międzynarodowe przewozy autokarowe osób, a także wynajem autokarów. Tabor firmy składa się z nowoczesnych autokarów marek: Mercedes oraz Bova, wszystkie wyposażone są w toaletę pokładową, klimatyzację, barek oraz sprzęt wideo.

Chcąc nabyć bilet na przejazd autokaru firmy Aga-tur można skorzystać z usług wielu krajowych i zagranicznych firm pośredniczących w sprzedaży, bądź dokonać tego drogą internetową. Należy również pamiętać, iż pomimo, iż bilet na przejazd ważny jest aż sześć miesięcy, pasażer, który rezygnuje z przejazdu i chce zwrócić bilet, może tego dokonać bez poniesienia dodatkowych kosztów jedynie na trzy miesiące przed podróżą. W Pozostałym okresie musi liczyć się z tym, iż otrzyma zwrot ceny biletu z potrąceniem należnych firmie kosztów manipulacyjnych, w wysokości od 20% do nawet 99% - jeżeli zwrot biletu nastąpi w ciągu ostatnich 24 godzin przed planowanym wyjazdem.

W ofercie firmy Aga-tur znaleźć można wiele interesujących tras. Wysoka jakość i stan techniczny taboru, połączony z wykwalifikowanym i odpowiedzialnym personelem zapewnia pasażerom miłą i komfortową podróż. Obsługiwane linie firmy Aga-tur podzielić można na trzy główne grupy, wyruszające z: Rzeszowa, Sanoka oraz Kłodzka. Miastami docelowymi natomiast są: Liverpool, Bradford, Antwerpia oraz Paryż. Miastami zaś, w których znajdują się przystanki pośrednie są m.in.: Tarnobrzeg, Kielce, Piotrów Trybunalski, Łódź, Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, Legnica, Wrocław czy Zielona Góra w Polsce, a także: Londyn, Oxford, Birmingham, Manchester, Rotterdam, Amsterdam, Breda, a także Bruksela za granicą.